Huntsman - Araldite - Vantico 

 

Licí pryskyřice, lepidla a separátory. Mímo níže uvedených, máme skladem široký sortiment této značky. V případě zájmu o konkrétní výrobek pošlete poptávku a obratem ji naceníme. Garantujeme nejnižší ceny na trhu. Ceny udáváme včetně dopravy, termín dodání 24 hodin od objednání.

 

 

Araldite 2011
Dvousložkové epoxidové lepidlo s velmi dlouhou dobou zpracování (90 minut). Vyznačuje se vysokou střihovou pevností a odolností proti dynamickému namáhání. Vysoká pevnost při lepení kovů, keramiky, skla a tvrdých plastů.
==technický list==

Araldite 2012
Dvousložkové epoxidové lepidlo s velmi krátkou dobou zpracování (5 minut) a vytvrzení (max 30 minut). Vytváří tuhý a houževnatý spoj. Vysoká pevnost při lepení kovů, keramiky, skla a tvrdých plastů.
==technický list==

Araldite 2022
Dvousložkové houževnaté lepidlo na bázi metykrylátu. Vynikající pevnostní parametry pro plasty, kompozity a kovy. Výborná odolnost proti olejům a benzínu. Krátká zpracovatelnost (5 - 10 minut), velmi rychlé vytvrzení (25 - 30 minut)
==technický list==

Araldite AY 103-1 / HY 991
Dvousložkové epoxidové strukturální lepidlo s prodlouženou dobou zpracovatelnosti (cca 90 minut). Nízká viskozita a dlouhá doba na zpracování umožňuje aplikace na rozsáhlé plochy. Určeno pro lepení a spojování kovů, keramiky, skla, gumy, tvrdých plastů a dalších materiálů. 
==technický list==

Arathane CW 5631 + Arathane HY 5611-1 (HY 5611) nebo XB 5610
Polyuretanová licí hmota. Primárně určena pro zalévání součástek v elektro průmyslu. Teplotní třída F s vysokou teplotní odolností. Zpracování a vytvrzování probíhá za pokojové teploty, hmota se vyznačuje dlouhou zpracovatelností, která umožňuje najednou zpracovávat i větší množství hmoty.
==technický list== 

Araldite 71
Jednosložkové lihové lepidlo na fenolické bázi, určené k lepení brzdového obožení a třecích částí (spojové obložení). Lepidlo se vytvrzuje při zvýšené teplotě.
==technický list==

Araldite AV 170 (Araldite AV 119)
Jednosložkové, tixotropní epoxidové lepidlo, s vysokou chemickou a teplotní odolností. Určeno pro lepení kovů, termosetů a dalších materiálů.
==technický list==

Araldite KU 610 BD
Jednosložková přášková epoxidová barva s výbornými mechanickými a elektroizolačními parametry. 
==technický list==