Tekuté kovy 

Vysoce pevnostní správkové tmely - "tekuté kovy" jsou materiály na bázi epoxidových pryskyřic. Tyto materiály jsou určeny k opravám a lepení především kovových materiálů. Jedná se o opravy odlitků, čerpadel, armatur a částí strojů. Jednotlivé typy tekutých kovů se mohou lišit mísícím poměrem, dobou vytvrzení a barevným odstínem. Výhodou těchto materiálů je, že obě složky jsou pastovitého charakteru, při aplikaci se nemusí navažovat a nanáší se objemově.


GAZOL (alternativa ke Stimal T2)
je dvousložková hmota pro opravy, lepení a vyplňování nerovností, porezity a lunkrů především u materiálů z šedé litiny. Nepropadá se a nepraská ani ve velkých vrstvách (cm), nepodléhá korozi. Po vytvrzení je velmi tvrdý a odolný, snadno přetíratelný. Mísící poměr složek 2:1, vytvrzení za 120 minut.
==technický list==


GAFERO
je dvousložková pastovitá hmota pro trvalé a rychlé opravy vad odlitků u oceli a litiny. Gafero je určeno pro opravy prasklin armatur, ústředního topení, potrubí a čerpadel, bloků motoru, stržených závitů, přírub, nádrží, vymezení vůle atd. Vyznačuje se velmi jemnou strukturou a vysokou teplotní odolností. Po vytvrzení lze opracovávat jako kov - brousit, vrtat, frézovat. Doporučeno jako podklad pod komaxit do 220 ºC. Mísící poměr složek 2:1, zpracovatelnost 10 - 15 minut, vytvrzení za 120 minut.
==technický list==


GALUMIN
je tmel s vysokou teplotní odolností, špičkově až do 250 ºC. Určen pro opravu hliníkových a duralových forem, modelových zařízení. Oprava a ochrana hliníkových odlitků a výrobků, i pro teplotně namáhané části strojů (prasklé bloky motoru). Všestranné použití při opravách.
==technický list==
==technický list v němčině==


GABRONZ, GAMOSAZ
přípravky k funkčním i estetickým opravám bronzových (Gabronz) nebo mosazných (Gamosaz) materiálů. Zachovávají barevný odstín opravovaného materiálu. Vysoká pevnost a tvrdost zajišťuje dlouhodobou životnost a funkčnost opravované části.
==technický list==


Rychle vytvrzující tekuté kovy 

GARANT METAL - Mísící poměr 1:1, vytvrzování do 30 minut
Garant metal označuje skupinu tmelů se stejnými vlastnostmi po vytvrzení, ale s různým barevným provedením a daným účelem použití. Dodávají se v barevném odstínu šedá litina, ocel nebo mosaz. Jedná se dvousložková velmi rychle vytvrzující kompozice - tekuté kovy určený na opravu především kovových součástí. Umožňuje řešit široké spektrum technických problémů. V praxi se nejčastěji používá na všechny druhy oprav odlitků (vyrovnání nerovností a lunkrů), poškozených přírub, prasklé radiátory, bloky motorů, trubky a armatury, chladiče a nádrže, nebo i děravé (prorezavělé) kovové nádoby jako jsou olejové a benzínové vany.
==technický list==


GM tekutý kov - kartuše 24 ml (mísící poměr 1:1, vytvrzování do 30 minut)
univerzální "tekutý kov" stříbrného odstínu s pastovitou konzistencí. Balení je ve dvojité kartuší, která zajišťuje optimální dávkování obou složek při vytlačení z kartuše.
==technický list==

Modifikace základních tekutých kovů 

GAFERO 2007
polotekutá modifikace tmelu Gafero. Složka A je pastovitá, složka B (tvrdidlo) je tekuté. Po smíchání hmota mírně teče. Má stejné vlastnost jako tmel Gafero, jen se liší ve viskozitě.
==technický list==


GAFERO 11
modifikace tmelu Gafero. Má stejné vlastnosti, ale doba zpracovatelnosti je prodloužena na cca 30 minut.
==technický list==

GAZOL 95
pastovitá forma tmelu Gazol, s důrazem na velmi dlouhou zpracovatelnost (až 60 minut) a současně na zachování mísícího poměru 2:1 (nemusí se vážit, nanáší se odhadem). 
==technický list==