transparentní licí pryskyřice 

Transparentní licí pryskyřice se používají především pro zalévání a vytváření dekoračních předmětů, podlah, 3D efektů, odznaků, světelných těles, zalévání a lepení šperků, výrobu forem, modelů a různých transparentních i barvených výrobků. Pryskyřice pro výrobu logoprintů.
Dodávají se v provedení pružná nebo tvrdá, pro bližší informace si prostudujte technické listy, nebo nás kontaktujte.

Transparentní pryskyřice, pigmenty, separátory a penetrace zakoupíte nově na našem eshopu: 
https://www.levnetmely.cz/Transparentni-pryskyrice-1764


Epox G20
Dvousložkový epoxidový transparentní (lze i pigmentovaný) licí a lepící systém. Velmi tekutý, zabíhavý. Po vytvrzení tvrdý a odolný. Určen i pro pevnostní lepení šperků, sklad atd. Výhodný poměr cena/výkon.  
==technický list==

Epox G21
Modifikovaná verze Epox G20 s důrazem na rychlejší vytvrzení.  
==technický list==


Epox G500

EPOX G500 (alternativa k Translux D150, D151) je transparentní epoxidová licí pryskyřice. Po vytvrzení naprosto transparentní, nastavením mísícího poměru vlastnost odlitku (tvrdý/pružný). Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Možnost probarvování při zachování transparentnosti. Prakticky bez zápachu při aplikaci.
==technický list==


Epox G1000
EPOX G1000 je transparentní, opticky čirý (jako sklo), UV stabilní (nežloutnoucí), epoxidový licí systém s prodlouženou dobou zpracování. Epox G100 umožňuje zpracovávat a odlévat až 50 l na jedno smíchání. Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Možnost probarvování při zachování transparentnosti. Prakticky bez zápachu při aplikaci.
==technický list==GPE 100
Naprosto transparentní licí systém s výbornou průhledností a čirostí, rychle vytvrzující. Materiál má po vytvrzení stejný index lomu jako sklo. Materiál je vhodný pro pro zalévání a vytváření  dekoračních předmětů, 3D efektů, odznaků, světelných těles, zalévání a lepení šperků, biologických materiálů apod. Velmi tekutý a dobře zabíhavý systém.  
==technický list==


PUR 400

Dvousložkový polyuretanový transparentní licí systém. Částečně pružný. Jednoduchá aplikace. 
==technický list==


GMM 70
 
Jednosložková transparentní licí hmota, vytvrzováná UV zářením. Částečně pružná, odolná poškrábání. Velmi rychlé vytvrzení zabraňuje vniknutí nežádoucích nečistot během vytvrzování. Pro výrobu samolepek, odznaků a dekorativních předmětů. Lze dodat i v provedení tvrdá, nepružná. 
==technický list==