transparentní licí pryskyřice 

Transparentní licí pryskyřice se používají především pro zalévání a vytváření dekoračních předmětů, dřevených stolů, river table,  podlah, 3D efektů, odznaků, světelných těles, zalévání a lepení šperků, výrobu forem, modelů a různých transparentních i barvených výrobků. Pryskyřice pro výrobu logoprintů.
Dodávají se v provedení pružná nebo tvrdá, pro bližší informace si prostudujte technické listy, nebo nás kontaktujte.

Transparentní pryskyřice, pigmenty, separátory a penetrace zakoupíte nově na našem eshopu: 
https://www.levnetmely.cz/kategorie/transparentni-pryskyrice/epoxidove-transparentni-pryskyrice/

Obecné rady a dororučení pro práci s transparentníi systémy naleznete zde:Epox G20
Dvousložkový epoxidový transparentní (lze i pigmentovaný) licí a lepící systém. Velmi tekutý, zabíhavý. Po vytvrzení tvrdý a odolný. Vhodný na podlahy a podlahoviny, vhodný jako pojiva a penetrace po kamenné koberce. Určen i pro pevnostní lepení šperků, sklad atd. Výhodný poměr cena/výkon.  Určen pro odlévání do cca 2 cm vrstvy. V silnějších by mohlo dojít k popraskání. Pryskyřice je průhledná, ale s mírným zákazlem. V tenkých vrstvách dobře průhledná. Nejméně transparentní z licích hmot Epox G.
==technický list==

Epox G40 
Modifikovaná verze Epox G20 s důrazem na pomalejší vytvrzování a odlévání v silnějších vrstvách. Je možné odlévat najednou až 4 cm silnou tloušťku. Mírně zakalená, stejně jako Epox G20. Nejméně transparentní z licích hmot Epox G.
==technický list==

Epox G200
EPOX G200  má stejné vlastnosti, jako Epox G500. Liší se jen v rychlosti vytvrzování. Epox G200 je urychlená verze pro max. 2 cm tloušťky. Vytvrzuje lépe a rychleji než Epox G500.  Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva a stolových desek (river table). Možnost probarvování při zachování transparentnosti.  Po vytvrzení naprosto transparentní, nastavením mísícího poměru vlastnost odlitku (tvrdý/pružný). Není určena do exteriéru. Prakticky bez zápachu při aplikaci. Velmi dobře průhledná i v silných vrstvách. Lépe transparentní než Epox G20 a G40, méně transparentí než Epox G300 a G1000,
==technický list==

Epox G500
EPOX G500 (alternativa k Translux D150, D151) je transparentní epoxidová licí pryskyřice. Pro odlévání v max. tloušťce 3 - 4 cm. V silnějších vrstvách se musí odlévatr po částech. Jednotlivé vstvy na sebe dobře přilou a při kolmém pohledu přechody nejsou vidět. Po vytvrzení naprosto transparentní, nastavením mísícího poměru vlastnost odlitku (tvrdý/pružný). Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva a stolových desek (river table). Možnost probarvování při zachování transparentnosti. Prakticky bez zápachu při aplikaci. Velmi dobře průhledná i v silných vrstvách. Lépe transparentní než Epox G20 a G40, méně transparentí než Epox G300 a G1000,
==technický list==

Návod a rady pro práci s pryskyřicí Epox G500 naleznete zde:

Epox G300
má stejné vlastnosti jako Epox G1000, ale je podstatně rychlejší. Určena pro tloušťky do 2 cm. V silnějších může popraskat. Je transparentní, opticky čirý (jako sklo), UV stabilní (nežloutnoucí). Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Možnost probarvování při zachování transparentnosti. Prakticky bez zápachu při aplikaci. Epox G1000 a G300 jsou top pryskyřice z řady Epox G a mají vejvětší průhlednost a transparentnost. 
==technický list==

 

Epox G1000
EPOX G1000 je transparentní, opticky čirý (jako sklo), UV stabilní (nežloutnoucí), epoxidový licí systém s prodlouženou dobou zpracování. Hmota je prakticky bez smrštění. Epox G1000 umožňuje zpracovávat a odlévat až 50 l na jedno smíchání. Umožňuje odlévat najednou i velmi silné tloušťky 10 - 15 cm.  Pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Zalévání stolových desek (river table apod.) Možnost probarvování při zachování transparentnosti. Prakticky bez zápachu při aplikaci. Velmi dlouhá doba vytvrzování a zpracování. Epox G1000 a G300 jsou top pryskyřice z řady Epox G a mají vejvětší průhlednost a transparentnost. 
==technický list==

Návod a rady pro práci s pryskyřicí Epox G1000 naleznete zde:
GPE 100
Naprosto transparentní licí systém s výbornou průhledností a čirostí, rychle vytvrzující. Materiál má po vytvrzení stejný index lomu jako sklo. Materiál je vhodný pro pro zalévání a vytváření  dekoračních předmětů, 3D efektů, odznaků, světelných těles, zalévání a lepení šperků, biologických materiálů apod. Velmi tekutý a dobře zabíhavý systém.  
==technický list==


PUR 400

Dvousložkový polyuretanový transparentní licí systém. Částečně pružný. Jednoduchá aplikace. 
==technický list==


GMM 70
 
Jednosložková transparentní licí hmota, vytvrzováná UV zářením. Částečně pružná, odolná poškrábání. Velmi rychlé vytvrzení zabraňuje vniknutí nežádoucích nečistot během vytvrzování. Pro výrobu samolepek, odznaků a dekorativních předmětů. Lze dodat i v provedení tvrdá, nepružná. 
==technický list==

Transparentní licí pryskyřice