Polyesterové správkové (karosářské) tmely 

Tyto materiály se vyznačuji velmi rychlým vytvrzení do cca 30 minut a snadnou brousitelností. Lze je použít k opravám kovových materiálů, ale i dřeva, skla nebo kamene.


GAPOL UNI
je základní dvousložkový polyesterový tmel určený k vyrovnávání drobných a středních nerovností pod lak. Dobře brousitelný, poměrně tvrdý, výborný poměr cena/výkon.
==technický list==


GAPOL light
je dvousložkový, odlehčený polyesterový tmel s nízkou hustotou. Výborně brousitelný, nestéká ani při nanášení v silnějších vrstvách. Snadná tvorba rádiusů.
==technický list==


GAPOL ALU
je dvousložkový polyesterový tmel s vysokým obsahem Al plniv. Je částečně elastický a odolný proti vibracím. Vyznačuje se zvýšenou teplotní odolností. Je určen na vyrovnání drobných s středních nerovností s cílem vytvořit spojovací vrstvu pod konečný lak.
==technický list==


GAPOL tech
je dvousložkový průmyslový tmel s prodlouženou dobou zpracování. Určen pro aplikace na velké a rozměrné plochy. Zpracovatelnost cca 30 minut zajišťuje dostatečnou dobu pro kvalitní zpracování a nenesení.
==technický list==


GAPOL stříkací tmel
dokončovací stříkací tmel, umožňuje dosáhnout dokonalé a hladké a rovnoměrné vrstvy i na velkých plochách. Doba schnutí je cca 2 hodiny.
==technický list==