Zalévání elektroniky 

K zalévání součástek v elektroprůmyslu se používá celá řada materiálů na bázi polyuretanu nebo epoxidu. Materiály se liší svou tvrdostí (pružností), teplotní odolností, rychlostí vyrtvrzení, barvou a především svými elektro izolačními vlastnostmi. Z důvodu neustálého vývoje jsou zde uvedeny jen základní materiály, a je možné dodat systém přímo dle přání zákazníka. 

GAMOD TH11
Dvousložkový, epoxidový licí systém s výbornými mechanickými a elektroizolačními vlastnostmi. Jedná se o systém s tvrdidlem na bázi anhydridu, vypaluje se při teplotách 80 - 120 oC. Je určen pro zalévání a konstrukční lepení elektrických a elektronických součástek, cívek, magnetů apod.
==technický list==


GAMOD FE10
Dvousložkový, licí polyuretanový systém k zalévání a impregnaci součástek v elektronice (transformátory, filtry, kondenzátory). Jedná se o polyuretanový systém teplotní třídy F, bez obsahu změkčovadel a s obsahem látek zpomalujících hoření (samozhášecí vlastnost). Vytváří částečně pružnou hmotu, určenou i pro systémy citlivé na tlak. Dodává se v různých barevných provedeních a je vhodný k strojnímu i ručnímu smíchávání. Vyznačuje se především vynikající tekutostí, vysokou teplotní vodivostí a odolností.
==technický list==


GAMOD FE11 FAST
Dvousložkový, licí polyuretanový systém k zalévání a impregnaci součástek v elektronice (transformátory, filtry, kondenzátory). Vytváří částečně pružnou hmotu, určenou i pro systémy citlivé na tlak. Dodává se v různých barevných provedeních a je vhodný k strojnímu i ručnímu smíchávání. Vyznačuje se především vynikající tekutostí, vysokou teplotní vodivostí a odolností.
==technický list==