Epoxidová konstrukční 

Jedná se o vysoce pevnostní lepící a výplňové systémy na epoxidové bázi. Vyznačují se vysokou smykovou pevností, teplotní a chemickou odolností. Po vytvrzení jsou velmi tvrdé a houževnaté, nepodléhají vlivům okolního přostředí. Nemění svůj tvar ani objem.


GAMOD FLUID (alternativa k Eprosin) 
je polotekutá, epoxidová konstrukční hmota, k vysoce pevnostním opravám, zalévání a lepení. Je určena k vymezování vůle a vyrovnávání nerovností především u odlitků a výrobků z kovu. Cenově velmi atraktivní. 
==technický list==


GAMOD FLUID SR (Chemická kotva)
slouží k zalévání a zajišťování šroubů. Svou viskozitou se hodí k zalévání otvorů, popřípadě k namáčení šroubů do této hmoty. Po vytvrzení vzniká extrémně pevný, nerozebíratelný spoj, který nemění své parametry (objem, dilatace, nasákavost, chemická odolnost) během celé životnosti.
==technický list==


GADUR fluid
je polotekutá, epoxidová konstrukční hmota, k vysoce pevnostnímu lepení, zalévání, vyrovnávání nerovností a vymezování vůle. Především je určena k zalévání a ustavení lineárního vedení u obráběcích strojů.
==technický list==


GAFORM AA
dobře tekutý systém s výbornou odolností proti otěru a abrazi. Maximální tlaková únosnost. Dlouhodobá životnost a tvarovou stálost. Velmi tvrdá, odolná a houževnatá hmota, těžce opracovatelná.
==technický list==


GS super fluid
polotekutá hmota k vytvážení forem a modelů, která mají mít po vytvrzení kluzné vlastnosti. Hmota se vyznačuje mimořádně nízkých koeficientem tření, neopotřebovává protidílec a má dlouhodobou životnost.
==technický list==


GAMOD HF150
je polotekutá, epoxidová konstrukční hmota, k vysoce pevnostním opravám, zalévání a lepení. Je určena odlévání forem, modelů a jaderníků. Pro odlévání ve velkých vrstvách bez propadání a změn rozměru. Lze použít i k vymezování vůle a vyrovnávání nerovností především u odlitků a výrobků z kovu. 
==technický list==