Konstrukční epoxidová 

Jedná se o vysoce pevnostní strukturální lepidla na epoxidové bázi. Vyznačují se vysokou smykovou pevností, rychlým vytvrzením a jsou speciálně modifikovány za účelem snížení křehkosti lepeného spoje.


GLP 220
tekuté hybridní dvousložkové strukturální lepidlo s vysokou tažností a vynikající pevností v odlupu a smyku. Je určeno k lepení všech kovů, hliníku, duralu, dřeva, keramiky a skla, je vhodný pro lepení polymerních kompozitových materiálů (jako např. polyestery, epoxidy apod.). GLP 220 také lepí některé obtížně lepitelné termoplastické materiály.
==technický list==


GLP 507
pastovité hybridní dvousložkové strukturální lepidlo s vysokou tažností a vynikající pevností v odlupu a smyku. Je určeno k pevnostnímu lepení kovů, dřeva, keramiky a skla, je vhodné pro lepení polymerních kompozitových materiálů (jako např. polyestery, epoxidy apod.).
Lze použít k lepení ocelových lišt, kluzných vodících materiálů apod., schopný spojovat i odlišné materiály (ocel, hliník, olovo, beton, sklo, měď i keramické materiály). GLP 507 také lepí některé obtížně slepitelné termoplastické materiály. Není vhodné pro lepení plastů (PE, TEFLON apod).
==technický list==