Jednosložková 

GAMAL
teplotně vytvrzující lepidlo na třecí obložení. Především k lepení brzdového obložení a spojových lamel. Lze použít i k lepení kov - kov. Po vytvrzení vysoká teplotní odolnost až 350 oC. Spolu s lepidlem Gamal (nanáší se na třecí obložení) se používá ochranný antikorozní nátěr Gamal - B, který se aplikuje na druhou část lepeného spoje - kovovou paknu.  
==technický list==

 


Araldite 71
jednosložkové lihové lepidlo na fenolické bázi, určené k lepení brzdového obožení a třecích částí (spojové obložení). Lepidlo se vytvrzuje při zvýšené teplotě.
==technický list==

GAZUR
jednosložkové lepidlo tekuté konzistence pro nanášení štětcem, stěrkou nebo stříkáním. Oproti běžně používaným chlor-kaučukovým lepidlům neobsahuje toluen nebo jiná zdraví škodlivá rozpouštědla nebo těkavé látky. Určen především pro lepení podlahových krytin, koberců, PVC, pryže, kartonu, kůže apod. 
==technický list==


GAZUR SPECIÁL
jednosložkové lepidlo tekuté konzistence pro nanášení štětcem, stěrkou nebo stříkáním, 
pro lepení spojů kde je alespoň jedna strana prodyšná. Oproti běžně používaným lepidlům neobsahuje žádná zdraví škodlivá rozpouštědla nebo těkavé látky. Určen především pro lepení velmi savých materiálů jako je papír, molitan, koberce atd.
==technický list==


GAZUR TF
Jednosložkové lihové lepidlo na bázi modifikované fenolické pryskyřice. Určeno k lepení všech druhů materiálů (kovy, plasty, podlahové krytiny, papír, dřevo…) včetně teflonu. Tekutá konzistence pro nanášení štětcem, nebo stříkáním. Neobsahuje zdraví škodlivá rozpouštědla. Umožňuje lepení za studena i za tepla. Pro aplikace, kde je potřeba dosáhnout výrazného zvýšení pevnosti lepeného spoje, je možné provést vytvrzení při zvýšené teplotě.
==technický list==